Anmark M. Czarnacki

Siedziba

ul. Kazury 24/28
02-795 Warszawa
tel. +48 602175959
fax +48 602175959
email: anmark@anmark.pl

Partnerzy

g+h klopper

Chłodnictwo

Firma Anmark M. Czarnacki wykonuje obiekty chłodnicze w bardzo zróżnicowanym zakresie
- od dostarczenia elementów do wykonania obiektu pod klucz.

Nasza firma realizuje następujące obiekty:

  • zaplecza chłodnicze
  • chłodnie do zakładów przetwórstwa spożywczego
  • hale przechowalnicze o dowolnych wymiarach
  • obiekty logistyczne dla dużych operatorów
  • hale przeznaczone do dystrybucji produktów spożywczych

Nasze obiekty są wykonywane (jeżeli Klient nie zażyczy sobie inaczej) w technologii z płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym, o jakości zweryfikowanej badaniami. Wszystkie używane przez nas panele posiadają niezbędne certyfikaty jakości polskie i europejskie.

Nasza oferta uwzględnia także prace typowo budowlane (wylewanie posadzek, instalacje elektryczne w posadzkach w mroźniach, dostarczanie i układanie płytek).

Do obiektów o mniejszych kubaturach proponujemy składane komory chłodnicze i mroźnicze, wolno stojące, z paneli łączonych systemem zamków z hakami mimośrodowymi.

Dysponujemy dużym wyborem profesjonalnych drzwi produkcji czołowych europejskich wytwórców.

Akcesoria chłodnicze

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne wyposażenie wykonane ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej:

  • kolejki na mięso
  • narożniki
  • balustrady
  • systemy odprowadzania wody - kratki i odpływy liniowe
  • odboje

Proponujemy też elementy z polietylenu PE 500 i PE 1000, polipropylenu lub, w najtańszej wersji, z prefabrykatów z modyfikowanego betonu - części maszyn bądź linii konfekcjonowania, listwy odbojowe, blaty stołów technologicznych oraz elementy osłonowe.

Urządzenia chłodnicze

Dostarczamy i montujemy układy chłodnicze wg indywidualnych projektów, np. dla hal chłodniczych czy baz logistycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również układy zintegrowane do zasilania stacji benzynowych, marketów, zakładów przetwórstwa i innych rodzajów obiektów.

Komory chłodnicze

Integralną częścią naszej działalności jest dostawa i montaż komór chłodniczych w technologii płyt warstwowych, tzw. "sandwich" panel. Dla małych obiektów (np. zaplecza restauracyjne i hotelowe) dostarczamy kompletne komory składane.

W ramach projektowania i wykonywania kompleksów chłodniczych lub nawet pojedynczych komór proponujemy dostawę ewentualnie z montażem profesjonalnych instalacji takich jak ochrony posadzek oraz elementów konstrukcji budowlanych (na przykład słupów) przed przemarzaniem (a co za tym idzie w skutku) wysadzaniem gruntu, a niezależnie ochrony obszaru ościeżnic przed przymarzaniem elementów względem siebie ruchomych.

Są to w pełni autonomiczne układy elektryczne wyposażone poza elementami grzejnymi (maty, kable, kable samoregulujące się) w szafy zasilające, elementy sterowania, kontroli i zabezpieczenia instalacji alarmowej „człowiek w komorze” - obligatoryjnej za zapewnienia bezpieczeństwa obsłudze pomieszczeń niskotemperaturowych.

Te instalacje oferujemy na bazie komponentów firmy Kloepper, lidera na rynku tego rodzaju rozwiązań.

Jest oczywiste, że instalacje ogrzewania posadzek lub innych elementów konstrukcji obiektów budowlanych mają zastosowanie również dla obiektów spoza branży chłodniczej.
Standardowym przykładem jest podgrzewanie różnego rodzaju podjazdów do garaży i parkingów.

Niezależnie oferujemy na bazie naszych własnych rozwiązań instalacje sygnalizacyjne kontroli stanu otwarcia różnego rodzaju drzwi, które są odporne na sabotaż (oczywiście poza mechaniczną destrukcją). Jest szczególnie polecane jako element wyposażenia wielokomorowych zapleczy chłodniczych, które można dozorować tylko zdalnie.

Wszystkie oferowane przez nas instalacje dostarczamy z niezbędną dokumentacją oraz certyfikatami i atestami.

Galeria